| diiiiiiiana a întrebat:

Trebuie sa fac o revista pentru ora de romana. Stie cineva in ce program as putea sa o realizez? Multumesc. [funda

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Flory1999 a răspuns:

Pai. Acum depinde despre ce vrei tu sa faci. Eu iti dau niste exemple : de moda, de shopping, de divertismet, etc. Acum depinde de tine ce iti place. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| annabountii99 a răspuns:

Ai putea lucra in WORD, dar trebuie sa te pricepi... sper ca ti-am fost de ajutor
FUNDA?

| diiiiiiiana explică (pentru Flory1999):

Am intrebat in ce program, nu despre cebatting eyelashes asta stiu si eu

| diiiiiiiana explică (pentru annabountii99):

Deja l-am facut in word, dar ma gandeam ca are cineva o varianta mai buna.

| annabountii99 a răspuns (pentru diiiiiiiana):

Amm. pai atunci intereseaza-te si mai fa modificari sa arate mai bine thinking sorry..eu alt program mai bun nu stiu straight face

| Flory1999 a răspuns:

Power Point, Word happy