| RedBul33 a întrebat:

Trebuie sa merg la o nunta si nu stiu cam ce haine sa imi cumpar, imi dati niste pareri?

Răspuns Câştigător
| ovidiu13b a răspuns:

Daca consideri ca este prea cald pentru costum. mai este o varianta happy
Am fost zilele trecute la o nunta si pe langa costume, mai erau si camesi happy si eu tot in camasa am fost imbracat. si niste pantaloni de stofaaa tonguetonguetongue funda?

6 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Pai un costum ceva. ce-ti place tie

| ivy a răspuns:

De obicei la nunta se merge in costum, trebuie sa nu iesi prea mult din tipare, daca vrei sa fi putin "altfel" fata de ceilalti nuntasi, da bine un costum gri in perioada asta!

| FlootoorashBibi a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei vestimentatia care ti se potriveste.

| dienuta1990 a răspuns:

Poate un costum sau daca tot ce vara te imbraci tot in alb.

| adelinutza70 a răspuns:

Un costum frumos crem sau negru

| RedBul33 explică (pentru ovidiu13b):

La asta ma gandeam si eu