| BiuL a întrebat:

Unde pot schimba capacele castigatoare (o sticla) din actuala campanie Coca Cola in Oradea sau Cluj Napoca?
Ps: Nu-mi dati raspunsuri retardate de genul "incearca in magazine sigur se poate" ca va raportez.

7 răspunsuri:
| Cedry2k8 a răspuns:

Nu cred ca mai e promotia, dar incearca la magazinele care au un afis cu o sticla de coca-cola cu cu un dop castigator

| gabb45 a răspuns:

A expirat promotia.

| BiuL explică (pentru Cedry2k8):

Multumesc de raspuns.

| dragon3 a răspuns:

La mine in Bucuresti chiar daca a expirat promatia inca mai accepta capace tocmai ieri am fost cu unul la mega si mi-a dat sticla

| BadPeople a răspuns:

Http://www.coca-cola.ro/......202013.pdf
Nu se poate din acele 2 orase din pacate
Din cate vad eu din Bucursti si inca cateva orase

| BiuL explică (pentru dragon3):

Merci de raspuns, pacat ca noi nu avem Mega.

| BiuL explică (pentru BadPeople):

Multumesc de raspuns dar ne referim la promotii diferite. Eu am castigat sticle de cola nu nu stiu ce tavite sau vouchere Mega Image,
http://coke.ro/centre