| Lidiaaaaaa a întrebat:

Vă rog am mare nevoie de ajutor! Ajutați mă vă rog!
Mi-a venit un colet de pe vinted la easybox și nu pot accesa e-mail ul ca să văd PIN ul iar contul de pe aplicația SAMEDAY este blocat. Cum îl pot debloca? Sau știți unde aș putea afla PIN ul? Vă rog ajutați-mă!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suni la ei la sediul Sameday luni dimineață si le explici lor situatia, noi nu avem cum sa te ajutăm, probabil ai introdus tu pinul gresit la cutia easybox si s-a blocat

| Batmanel a răspuns:

Nu ai primit si SMS pe telefon cu codul? Sau vrei sa ridici pachetul altcuiva?