| Mihaela2003 a întrebat:

Voi ce mancaruri fac mamele voastre ca sa ii spun si eu mamei mele ca nu mai stie ce sa mai faca,dar mancaruri simple. exemplu
sarmale,mancare de conopida, varza multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

Iahnie de fasole, ciulama de pui si mamaliguta, fasole verde, tocanita de cartofi, cartofi gratinati, pilaf, varza calita, fasole frecata, tocanita cu ficatei/pipote, spanac, carne la cuptor cu cartofi condimentati/ciuperci si usturoi, macaroane cu branza, mamaliga cu branza si smantana, mazare, cam atat imi vine acum in minte

4 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Zii la mama ta sa faca supa cu galuste, paste, http://www.gustos.ro/ sau cauta acolo si alege

| superalex2000 a răspuns (pentru Mirunelu):

O_O

| TheAvenger a răspuns:

Eu azi la meniu am avut lasagna. confused Și la momentul ăsta nu-mi vin în minte decât prăjituri.

| Mihaela2003 explică:

Multumes la toti