| cal3star a întrebat:

Vreau sa imi incep o mini afacere.
pe principal vreau sa fac CD-uri / DVD-uri, creatii de ale mele, si as vrea sa le vand. Insa ce pasi trebuie urmati?

Nu vreau sa detaliez ceea ce am sa fac pe cd/dvd, insa vreau sau stiu cum sta treaba cu totu, si ma refer si legal

3 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Sincer sa fiu este o afacere cam depasita.De ce? pentru ca toata lumea la ora actuala stie sa faca CD\DVD-uri, gasesti tot ce ai nevoie pe internet.Eu ce sa iti spun tu poti sa incerci, dar la final sa nu fi dezamagit.Eu iti doresc multa bafta.happy

| cal3star explică (pentru Teo):

Raspunsul tau e inutil. Trebuia sa-mi raspunzi la intrebare. Faza e ca am parte de reclama sa zic asa, si ceea ce as creea eu chisr cred ca as vinde cateva zeci cel putin. Vorbesc despre tutoriale la flourish ( creatii proprii)

| ioanionel a răspuns:

Te poti autoriza ca P. F. A. sau I. I.(intreprindere individuala) cu vreo 400 de lei faci totul cu stampile cu tot, dureaza o saptamna, daca vrei detalii ma poti contacta in privat ( gasesti datele mele de contact pe siteul www.ladys.wgz.ro). Acum nu stiu cum sta problema cu drepturile de autor, aici nu ma bag.