| gmxromania78 a întrebat:

Vreau sa mearga GTA 4 si Crysis 2, si daca se poate si Battlefield 3. Eu am procesor AMD Athlon II X2 4400e, 3GB RAM DDR3. Placa video o am incorporata, deci nu este buna, dar ca sa stiti e AMD 760G. Merg aceste jocuri si pe HD5770 de 512MB sau trebuie sa iau pe ce-a de 1gb?

5 răspunsuri:
| GrE3n a răspuns:

Ce buget ai ca iti spun eu ce placa video sa iei, spune id si vb acolo tot, ok?

| KrystyaNNo29 a răspuns (pentru GrE3n):

Ma ajuti si pe mine cu o placa?
ma gasesti pe mess la -krys_just_4you

| gmxromania78 explică (pentru GrE3n):

Skype : bulldozergaming, ID de YM nu am.

| gmxromania78 explică (pentru KrystyaNNo29):

Pe Skype daca vrei, pe mess nu pot ca nu am id. Skype : bulldozergaming.

| KrystyaNNo29 a răspuns (pentru GrE3n):

Krys_just_4you