| Pitic a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot baga pe tableta programul acela ca verisorul meu sa nu se uite la filme deochiate.

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Mai bine lasa-l sa se uite.
Ce tie iti blocau parintii accesul la astfel de site-uri?

Răspuns utilizator avertizat
| Pitic explică (pentru bluebutterfly2013):

Mai multe detalii te rog ca nu stiu cum

Răspuns utilizator avertizat
| Pitic explică (pentru bluebutterfly2013):

Nu asa as vrea, am auzit pe cineva ca parintii i, au blocat saitu acela sau nu stiu nu poate accesa anumite siteuri, este tableta lui nu pot sa pun parola sa nu mai poata intra vreau doar sa nu aiba acces la acele matieriale de pe internet, are doar 8 ani si de la fratii lui mai mari a capatat niste obiceiuri proaste in legatura cu aceste filme

Răspuns utilizator avertizat