| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un psiholog sau parapsiholog aca se poate sa ma ajute si pe mine sa ma cunosc mai bine va roog este posibil.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu sunt specializata in asta, dar te pot asculta si sfatuii cand ai nevoie. Da-mi mesaj pe privat daca esti interesata happy.

| mgtow a răspuns:

Maicata te poate ajuta sa te cunosti mai bine pentru ca ea ti-a dat viata.

| demonangel37 a răspuns (pentru mgtow):

Mda ce ironie si bataie de joc ideea era ca mama nu are cum sa ma descopere si sa-mi spuna ceea ce ma caracterizeaza pe mine daca nu ai un lucru care sa ma ajute nu mai raspunde atunci sau nu mai da raspunsuri nefondate

| mgtow a răspuns (pentru demonangel37):

Nu stii ce inseamna viata, mata te-a fatat si ea stie sa iti dea cele mai bune sfaturi, of vai de tine imi pare rau ca nu te-a educat cum trebuie.