| Oliv99 a întrebat:

Vroiam sa ma uit la meci pe digisport1 online,dar acolo zic aia ca iti trebuie sopcast. Am incercam o gramada de sopcasturi si tot nu merg... poate ca nu l-am descarcat eu bine? Am luat sopcasturi pe care le dadeau ei ca sa poti sa te uiti la meci.
Vreau sa imi instalez un sopcast, ma puteti ajuta? Sa nu zice-ti sa ii spun cuiva sa mi-l instaleze ca nu am cui.

7 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

L-ai descarcat bine, dar nu merge decat cu Internet Explorer daca il accesezi de pe browser si nu de pe program in sine. Probabil folosesti alt browser, parerea mea...

| Anonymous1995 a răspuns:

De ce nu scrii pe google "download sopcast" dai pe primul', il downloadezi, instalezi si o sa mearga, eu asa am facut si mi-a mers. Funda?

| vangaelis a răspuns:

Ca sa vezi digisport online trebuiesa ai net de la RDS

| Oliv99 explică (pentru vangaelis):

Am net de la Romtelecom, dar nu cred ca conteaza netul...

| Oliv99 explică (pentru ThePoet):

Pai am intrat cu Internet Explorer? Atunci cum se explica?

| vangaelis a răspuns (pentru Oliv99):

Stai, se poate sa fi inteles gresit. tu deci vrei sa folosesti sopcast ca sa vezi pe digi. asa..stii ca pe site-ul digi poti vedea online stream doar daca esti abonat RDS

| Oliv99 explică (pentru vangaelis):

Nu... deci nu pot sa ma uit? chiar daca imi descarc sopcast?