| Teodor_Teo_1999 a întrebat:

1.TPU.Mi-am luat Metin2United si cand dau sa ma conectez in joc la teleportare se incarca si ramane incracat am incercat sa dau unbug pe site dar nu merge.Cine ma poate ajuta va rog.
2.Am si o intrebare mai exista new map? aduca tara aia unde pica water gem si piece of crystal. Daca da detalii unde il pot gasi pe TIM etc..Va rog ajutati-ma cien stie FUNDA MARE.
(cititi tot)

Răspuns Câştigător
| PoSeYdOn999 a răspuns:

Mane pe TIM nu cred ca mai este new map

si pe united caracteru ti s-a blocat si numai te teleporta de pe call happy. FUNDA?

1 răspuns:
| Teodor_Teo_1999 explică (pentru PoSeYdOn999):

Sh cum fac sa deblochez carracteru?