| IasMin1 a întrebat:

4Story vi se pare mai tare decat Metin 2? mie da

Răspuns Câştigător
| ExDark123 a răspuns:

E mai tare story decat porcaria aia de metin eu am jucat ambele jocuri e mai tare story metin e o tampenie funda?

6 răspunsuri:
| IasMin1 explică (pentru ExDark123):

Imi dai mesu? sa vrb?

| ExDark123 a răspuns (pentru IasMin1):

Rebelunostru

| ExDark123 a răspuns (pentru ExDark123):

A si vezi ca nu e r mare e mic

| IasMin1 explică (pentru ExDark123):

Rebelunostru@yahoo.com? a mea danipatru28@yahoo.com

| ExDark123 a răspuns (pentru IasMin1):

Ma nu trebuie cu @yahoo.com astea le bagi cand dai email scrii doar rebelunostru si gata

| Marshal2118 a răspuns:

Deci prima diferenta ca i metin neprivat cresti mai greu ca pe 4story dar pe privat pe metin2 cresti mult mai repede ca pe 4story eg
a doua diferenta e ca pe 4 story daca esti war sau arcas e usor sa castigi ca sunt multe ameteli deci eu tot as zice ca metin e mai tare decat 4story