| LoLoZaurusRobert a întrebat:

Acum 8-9 ani in urma, tin minte ca la o verisoara indepartata jucam un joc dar nu stiu cum se numeste. Poate vreunul dintre voi l-a jucat si poate sa imi spuna numele lui.

Jocul era o Strategie, era undeva underground stiu ca ajungeai si sapai tunele, descopereai rune etc. Ceva in gen warcraft dar nu era warcraft. Din cand in cand creaturi care intrau in componenta armatei tale veneau in lumea ta si atunci stiu ca iti erau prezentate. Stiu ca aveai si quest-uri pe harta respectiva! Din cand in cand aveai si ambuscade cand inaintai prin labirinturi descoperite/facute cu armata ta! Construiai si diverse cladiri mai multe nu stiu sa va zic despre joc.

Dau funda si raman profund recunoscator celui care imi spune ce joc e.

2 răspunsuri:
| Lupu_Andrei_1974 a răspuns:

Spune-i lu var-ta sa-ti spuna Lool

| LoLoZaurusRobert explică (pentru Lupu_Andrei_1974):

Cu varamea nu am mai tinut legatura de o groaza de timp... in plus crezi tu ca mai stie ea de atatia ani in urma ce si cum?