| Ivr a întrebat:

Ajutați- mă vă rog.Am făcut resetare la windows 10 la laptop si nu pot porni jocurile.Și unele chiar vreau să le instalez si pe la jumate de instalare imi cer key. Spuneți-mi vă rog ce pot face?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai si pui key-ul daca jocul e cumparat! E normal daca dai resetare windows unele programe sa aiba nevoie sa fie instalate din nou, dar se pare ca tu nu stiai, nimic nou!

| Ivr explică (pentru lpavel):

Păi Asta E Problema Nu Știu Care Cheie

| lpavel a răspuns (pentru Ivr):

Daca jocurile sunt pe steam sau orice alta platforma, atunci intri in contul tau de steam, descarci si instalezi jocurile de acolo si nu iti va mai cere key la instalare!

| Ivr explică:

Spunețimi Vă Rog Din Ce Cauză Poate.Să dispară Sunetul În Difuzoare Auto? Am Pus Azi Casetofonul am Unit Cablurile Dar Nu Se Aude Nimic