| CrystyTheBest a întrebat:

Am 2 intrebari
1.Este bun un laptop i3. 500gb 2. 40ghz 4 rami?
2.Ce laptopuri bune la gaming stiti undeva la 1500lei?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Asta : http://www.emag.ro/......DTVWRBBBM/ este cel mai ok laptop pana in 1500 lei ca si performante, dar nu te astepta sa-ti mearga cine stie ce jocuri pe el. Un laptop nu se compara cu un sistem desktop!

4 răspunsuri:
| IceWarior a răspuns:

Ti-am raspuns si la o alta intrebare.Nu exista laptop bun pentru gaming, decat daca esti deschis la portofel.Laptopurile facute pentru gaming rezista 2 ani, apoi se strica.Eu iti racomand un calculator, la ala trebuie sa inlocuiesti cate o piese la 3-4 ani care costa maxim 300 RON decat sa cumperi la fiecare 2 ani un laptop cu 1500 RON.Eu am cumparat piesa cu piesa de pe eMag si l-am dus la un expert in PC-uri sa mi le asambleze. Funda?

| bogdanRazvan a răspuns:

Http://www.altex.ro/......s-free-dos Acesta e bun! e 1500 lei! Funda?

| CrystyTheBest explică (pentru Jipa95):

Normal canu ma astept sa mearga Assassin Creed 4 sau Battlefield 4 happy Da macar Assasin Creed 3 sau Battlefiel 3?

| Jipa95 a răspuns (pentru CrystyTheBest):

Merge si bf4, merge si AC4, destul de ok nu la detalii wow, dar e ok.
Uite cum merge bf 4 pe acel laptop : https://www.youtube.com/watch?v=J6YRZotpVwo

Bft!