| ally16 a întrebat:

Am blocat pe cineva pe facebook iar acum nu pot sa-i dau unblock pentru ca nu il gasesc nicicum...help...happy

2 răspunsuri:
| Stelutasweet a răspuns:

Dai sus la ''contul meu'' apoi '' setari de confidentialitate'' iar apoi in josul paginii scrie '' liste de blocare'' dai acolo unde scrie'' Editeaza-ti listele'', iar apoi iti arata persoanele blocate.Dai '' x '' pe persoana dorita, iar apoi daca vreti sa fiti prietene ii trimiti o cerere de prietenie!

| ally16 explică (pentru Stelutasweet):

Da dar nu`mi arata nicio lista...crying desi mai am persoane blocate...straight face