| ady960 a întrebat:

Am cumparat un produs de pe pc garaje.Pot sa schimb acel produs?

Răspuns Câştigător
| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

in functie de produsul cumparat ai posibilitatea de returnare in perfecta stare in termen de 30 de zile.

O zi buna.

6 răspunsuri:
| ady960 explică (pentru Kilobyte):

Daca o trecut mai mult de 30 de zile oare mi-l mai schimba?

| KodrutZ a răspuns (pentru ady960):

O sa ti-l schimbe la garantie daca e cazul... despre ce produs e vorba? Poti sa il vinzi ca daca mai are garantie iei ceva pe el.

| Kilobyte a răspuns (pentru ady960):

Din pacate daca nu are nici un defect nu cred.

| ady960 explică (pentru KodrutZ):

Este vorba despre o placa video nu am fost atent si am gresit placa...

| ady960 explică (pentru Kilobyte):

Nici nu am deschiso

| KodrutZ a răspuns (pentru ady960):

Pai si de ce a durat mai bine de o luna sa iti dai seama? Suna-i si explica-le problema, poate ti-o inlocuiesc cu alta si dai o diferenta minima pentru asta.