| George_Cosmin_1990_2rYC a întrebat:

Am descarcat de pe magazin play un program cu care pot sa imi filmez ecranul (aplicatia se numeste SCR Gratuit) si imi zice ca trebuie sa am drepturi de admin si am nevoie de root. De unde iau root-ul?

Răspuns Câştigător
| Varzar_Raul_1999 a răspuns:

Root-ul nu poti sa-l iei. Trebuie sa cauti pe google cum se rooteaza modelul tau de telefon/ tableta.
Ai grija: Cand faci root, poti sa-ti iei adio de la garantie

1 răspuns:
| George_Cosmin_1990_2rYC explică (pentru Varzar_Raul_1999):

Adica daca ii dau root nu o sa mai mearga asa de bine?