| ionuttz15 a întrebat:

Am descarcat Sniper Ghost Warrior 2 si imi da o eroare : FATAL ERROR Cannot initialize renderer? care ma ajuta si pe mine? ce trebuie sa fac? sau de ce nu merge?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cel mai probabil nu ai cerintele necesare jocului, asa ca nu ai ce sa faci!
Daca iti merge jocul Battlefield 3 atunci va merge si asta daca nu, atunci n-o sa mearga nici asta! Bafta!

| ionuttz15 explică (pentru lpavel):

Am cerintele necesare.

| lpavel a răspuns (pentru ionuttz15):

De unde ai descarcat jocul? ( La raspuns lasa spatiu intre litere altfel nu vei putea posta daca e vorba de t o re nte)

| AlexandruCro a răspuns:

Si eu am aceeasi problema l-am instalat si la fel imi face pe game debate am cerut sa vad daca-mi merge si doar 1 bifat era gri restul erau verzi si la mass efect 1 imi da un mesage cu mai multe erori sau nu stiu ce sa fack please vreau mult sal jock