| sarlotjder2509 a întrebat:

Am instalat iar cand sa dau play, imi da fifa 17 stopped working? are cineva vreo idee de ce? Tin sa mentionez ca am acelasi pc cu un prieten iar lui ii merge. la fel am patit si cu bf1, probabil am ceva lipsa un program ceva, dar nu mi dau seama ce poate sa fie

3 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Descarca crack-ul si in copiezi in folderul unde la-i instalat

| alexboss2020 a răspuns:

Jocul e cumparat sau piratat? Ce specificati ai la PC si zi ce versiune de driver ai

| sarlotjder2509 explică (pentru alexboss2020):

Jocul l am cumparat dar sa spun sincer nu stiu ce specificatii are pc ca nu este al meu il luasem cadou pentru un nepot sa fie si din cauza ca pc sa fie destul de bun?