| DenizaVonDe a întrebat:

Am instalat pe tableta sims 3, dar cand apas ca sa il deschid efectiv nu merge, sta sa se incarce dupa se inchide si imi arata meniul. Nu e IPad http://www.mpmaneurope.com/......mp720-177/ exact asa arata!
Deci ce trebuie sa fac, de pe ce site trebuie sa il descarc sa mearga? Va multumesc mult!

5 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

De unde ai luat jocu?

| DenizaVonDe explică (pentru S3c0ndSh0t):

De pe un site, da nu mai stiu care, si am vazut de cumparat pentru android cu 25 de lei

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru DenizaVonDe):

Android Market?

| DenizaVonDe explică (pentru S3c0ndSh0t):

Exact! dar eu nu vreau sa-l cumpar! Adica exista sa-l descarci?

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru DenizaVonDe):

Pai se poate descarca dar nu ai siguranta ca merge.Pe Android Market il cumperi dar ai siguranta ca iti merge.Lasa id-ul tau sa incerc sa te ajut.