| Peter28 a întrebat:

Stie cineva cum se face un server cs 1.6 dar sa fie non-steam si sa mearga ca sa intre si altii pe el ca am intrat pe o gramada de site-uri de pe internet si am gasit doar ceva putin si nu mergea de fiecare data. Dau funda la cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Negroiu_Mihnea_1996 a răspuns:

Eu zic sa te lasi de cs 1.6.Dece, pentru ca admini sunt niste prosti si iti dau destroy mereu si te induc in eroare.

Iti zic eu un joc tare call of duty 4

SALL

| Peter28 explică (pentru Negroiu_Mihnea_1996):

Tu nici macar nu stii ce vorbesti. Daca nu stii sa abordezi adminul cum trebuie, si sa te imprietenesti cu el, inseamna ca nici nu stii ce e cu viata ta. Asa ca, mai taci daca nu stii despre ce vorbesti!