| Roock a întrebat:

Am o mare problema. Deci, am messu ala 11 credthinking, ulitmul, in orice caz, dar nu imi merg emoticoanele.Adica orice emoticon as pune nu apare x_x. Spuneti-mi repede cum pot rezolva ca mor. Mersiii:*. Fundaaa!

2 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

În cazul în care atunci când pui semnul de la emoticon îţi apare unu mai mare, încearcă să faci aşa: Start -> Control Panel -> Add or remove programs -> caută în lista aia un program de emoticoane, numai stiu cum se numea, ceva gen My Smileys, Sweet IM, şi dezinstalează-l.

| Roock explică (pentru QuadruplePersonality):

Nu. ar fi bine asa, dar nu apar DELOC I don't want to seemersi oricum:*