| FightForYourself a întrebat:

Am o problema cu jocul gta 4.am descarcat de curand un trainer si asiloaderul ca sa ma distrez si eu mai bine dar cand le-am instalat nu mai mergea jocul dc? Daca stiti va rog raspundeti
Am uitat sa mentionez ca jocul este cumparat.
Si nu nu este una din versiunile cum ar fi The ballad of gay Niko sau altceva

6 răspunsuri:
| CasaLocCo a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul. Poate se rezolva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate calculatoru tau nu ii destul de bun

| FightForYourself explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca e de vina calculatorul am peste cerintele recomandate! deci nu e de vina pc-ul meu
si de reinstalat jocul cum a spus CasaLocCo nu are ce face n-are treaba reinstalu cu ce se intampla acolo
in fine nu mai conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FightForYourself):

Citeste pe spatele carcasei jocului acolo arata ce trebuie ca jocu sa functioneze ca si eu mi-am cumparat jocul just chause 2 l-am instalat si mergea in reluare zici ca era sacadat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci unde l-ai cumparat si ii spui ca jocul cumparat nu functioneaza si iti da altul in schimb!

| Korg_Lucian_2000 a răspuns:

Pc-ul nu este compatabil cred... incerca sa il rezistalezi.