| RATONASU79 a întrebat:

Am o problemă la pc dimineața nu am avut probleme cu pc se deschidea normal dar seara când am vrut să îl deschid a intrat în power saving mode am crezut ca este de la placa video am pus placa de teste și tot la fel mâine ma duc sa imi iau alt hdmi sa incerc dar poate e alta problema doar placa de baza sa nu fie problema

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca era de la placa video, ecranul nu se aprindea deloc! Cred ca te-ai exprimat gresit ca de fapt nici nu a pornit... atunci da, poate fi de la placa video si nu, nu poate fi de la placa de baza!

| RATONASU79 explică (pentru lpavel):

Pc se pornește nu face beep ca și cum ar avea ceva problema rgb se pornește doar îmi apare pe ecran entring in power saving mode

| lpavel a răspuns (pentru RATONASU79):

Pc-ul iti da acea atentionare sau monitorul? Pc-ul cand porneste se lumineaza ecranul? pana la ce punct ajunge pornirtea pc-ului?

| RATONASU79 explică (pentru lpavel):

Îmi apare pe monitor cheking signal și după 2-5 secunde se schimbă în entring în power saving mode am încercat și cu altă placa video și cu alt hdmi