| ionuttz15 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor la jocul jade dynasty. nu merge sa imi fac cont. va rog contactati-ma aici sau pe id meu ionuttz15 sau skype ionut.ionut38 va rog care ma ajuta sa fac cont dau funda?

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Add me florin_eduard15@yahoo.com iti dau cont gol sau de lv 50 daca vrei raspund la orice intrebare in legatura cu jocul.

8 răspunsuri:
| Sarius1994 a răspuns:

Sfatu meu nu iti face renunta la joc de ce iti spun asta? paiii eu m-am lasat de joc dupa 4 ani de zile aveam... multe e suficient. dar nu mai e ce era odata acum daca nu bagi macar 100-500 de euro in joc nu prea ai ce face daca nu iti faci full set +10 macar desi minim ar fi +11 nu prea poti face nimic doar sa fi pve si tot nu e amuzant, nimeni nu mai ajuta pe nimeni, toti sunt numai pentru gold, nu mai e ce era odata, dar na daca tot te manaca poti sa iti faci mage e bun la pve cu +6 minim sau +5 poti face gold usor dar la pvp daca nu ai +11 nu merita eu aveam +11 full set si tot ma enervau apareau cu +12 sau +13 in wars nu prea are rost ar avea daca sa iti faci +8 full set nu a fi nevoit sa dai cam 300 k gold daca e cu honor gems sau 500k daca e cu st si goldu il faci ori prin grind la asc tier 5 daca e faci 1k pe zi sau vinzi jadeni care 10 jadeni sunt 5 euro cu 2k gold bucata sau 3k sau alt chesti oricum noroc in jade dynasty cine stie poate faci ceva

| TheDarkMita a răspuns (pentru Sarius1994):

Te inseli.Parerea mea.

| Sarius1994 a răspuns (pentru TheDarkMita):

A si da + ii poti sa ii iei si skyblade nu nu de ala cu 1k de ala te speli pe ochii cu ea un sky epic cel mai ieftin e 25k de ce epic pai viteza e mare si e buna si trebuie la star tear sau alte chesti + mount nu nu caluu cu 100g ca e vai de el nici la nuubi nu e bun si nici snake-ul din token shoop ci unu din market place sau din lotos e cam 30-55k,spot la treaba am spus si o mai spun sa faci ceva in jd iti trebuie bani $$ poti avea tu prieteni iti dau aia 1-5k dar te speli pe ochii cu ei a si da daca tot te oferi trebuie sa ii iei si fashion si nu din ala din token si bilu, anna, sau velo asa ca spor la treaba auzi jd sa mai fie ceva jocu ala e mort de 2 ani sau tu miza ai inceput de cateva luni si esti deja in top 10 la lvl?

| TheDarkMita a răspuns (pentru Sarius1994):

Pai man 1K faci in 1 sapt eu asa am facut si mi-am luat skydable permanent si nu aveam ce sa fac cu bani daca ma crezi laughing ca faceam in fiecare zi cate 100-150 G si ma ajutau prieteni din clan la misiuni happy

| Sarius1994 a răspuns:

Man 1k gold nu se face in 1 saptamana saupravetuiesti in jade dynasty trebuie facut in 4-5 more max eu fac cam 15k per day cu 3 aconturi si tot nu ajung

| TheDarkMita a răspuns (pentru Sarius1994):

Nu stiu ce zici tu eu strang 1000 G in 10 zile ca daca fac 100 G pe zi de la misiuni de Gold... ce sa-i fac

| Sarius1994 a răspuns (pentru TheDarkMita):

Pai continua asa poate faci un ST + 8 in 2-3 ani

| TheDarkMita a răspuns (pentru Sarius1994):

Eu m-am lasat mai demult ca cresteam greu da am tot echipamentu meu de la donatzi merit inchense
+9 all happy