| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema! Am instalat fifa 13 de vreo 10 ori si tot aceeasi eroare:se instaleaza f ok,intru in joc, insa cand a dau sa joc un amical inainte de a da Play game sa intre jucatorii pe tere imi iese din joc! Ce pot face?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

1.Un bug de-al jocului.Incearca sa il descarci de pe alt site.
2. Windowsul la pamant.Reinstaleazal.
3.Poate PCul tau nu este atat de "dotat" ca sa iti ruleza jocul. Poate placa video prea mica, sau procesorul prea slab.
Eu am patit acelasi lucru cand am instlat liga 1 la Fifa 07.Cand doream sa joc cu o echipa romana ma scotea din joc.Nu doar pe mine ci pe toti cei care au instalat acel fisier, semn ca era defect.

| neymar94 a răspuns (pentru MisterSTAG):

Am downloadat jocul de pe diferite site-uri, degeaba.
Si te asigur ca am un calculator prea bun sa nu meargatonguerocesor de 3, 6
Placa Video 1GB, 3GB RAM

| nikolas2010 a răspuns:

Daca iti face mereu asa ai o singura varianta.Ia kitserver-ul pentru fifa 13 si instaleaza-l si ar trebui sa nu iti mai faca probleme.Eu rulez Pes 13 pe laptop putin mai slabut:procesor i3 de 2. 4ghz, memorie ram 4 giga si o placa integrata dar ca si inexistenta Intel hd graphics de 64.merge perfect, chiar ma surprinde.