| DanyPrv a întrebat:

Are cineva un hack pentru wifi(care sa gaseasca password la wifi)?
! DAU FUNDA!
P.S.
~~Fara raspunsuri de genu nu ai voie sa folosesti asa ceva~~

4 răspunsuri:
| enter15 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=thWczefzBhk + toturial linkul e in descriere

| Hirbu_Sebastian_1996 a răspuns (pentru enter15):

Nu ai din intamplare linkul de download? ca tutorialul d p youtube e pa

| Danut_Jamaica_1992 a răspuns:

Cand o sa gasesti sa imi zici si mie ca si eu sunt interesat, de vreo 6 luni caut dar dau numai de prosti laughing

| Elizapute_Toba_1995 a răspuns:

Am găsit eu in sfârșit un site care merge.
Am vorbit cu deținătorul si vor pune si un video.Dar oricum l-am folosit personal si merge.
Link : http://wifihackromania.blogspot.ro/