| myruna2012 a întrebat:

Are vreun virus Fifa 2007 daca descarc de aici:

http://downloads.phpnuke.org/......BPATCH.htm

Si nu vreau sa ziceti : "da" or "nu" ca sa dau funda trebuie sa explicati ceva mai mult..."raspuns complet" de exemplu:

"Da, poti, nu poate sa aiba virus daca e pe un site de genul acela si daca zice asta"

Ceva de genul acela.

Funda

8 răspunsuri:
| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Pă-i depinde ce fel de windows ai fiindcă pentru unu'l slab sub 4-5 fifa dă viruși. Dacă e proffi, există șanse să nu.Recomand fifa pe windows 7 tare, sau windows 7 professionalwinking.Ce windows ai?

| Ropciuc_Razvan_1990 a răspuns:

Anti- virusul hotaraste daca are virusi sau nu

| myruna2012 explică (pentru ContCuIntrebariCiudate):

Windows 7 professional

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Funda!

| Dariusuu a răspuns:

Nu are draga Miruna.

I l-am descarcat la un prieten tot de pe acelasi site.

P.S Dupa parerea mea fifa 07 e cel mai reusit joc din toate care sunt.
Numai bine.

| myruna2012 explică (pentru ContCuIntrebariCiudate):

Windows 7 professional (scuze ca nu am raspuns mai devreme)

| myruna2012 explică:

O sa-l scanez cu anti-virusul!
Multumesc anticipat.

| myruna2012 explică (pentru Dariusuu):

Dupa ce am deschis winrar sa deschid programul am asteptat pana s-a incarcat acolo ceva si apoi cand sa imi zica sa il pun undeva imi spunea ''Error! Old file doesn't exist'' stiu ce inseamna, adr de ce imi da eroarea asta?

Funda!