| Andru_Alex_1998_KXZc a întrebat:

Auziti dau funda repede cine zice un windows pentru jocuri.
P.S. : Sa nu ia mult din ram

Răspuns Câştigător
| Kileroo a răspuns:

Eu tot windows xp iti recomand este foarte bun funda?

4 răspunsuri:
| Badie a răspuns:

Eu iti recomand in primul rand windous xp de orice fel pentru ca acest windous primste orice joc si e foarte simplu. Un alt windous pe care il folosesc eu acum este Windous 7 ultimate e foarte bun daca ai vreo problema cu el in caz ca o sa-l folosesti te ajut cu orice problemawinkingFUNDA? big grin

| URS342 a răspuns:

Daca nu ai calculatorul destul de bun incat sa duca pe un Windows 7 Ultimate incearca Windows XP Profesional nu foloseste multe resurse si ai putea juca, fara un lag prea mare.

| IonutGaby a răspuns:

PC bun-foloseste windows 7
PC slabut -Foloseste XP

| Andru_Alex_1998_KXZc explică (pentru Kileroo):

Multumesc.
am pc bun, RAM 4, PROCESOR 3.0
Dar windowsurile mari imi fac pc sa mearga greu.
n-a mintit ala care a zis ca e mai bun XP
MSwinking