| SteFanutZZuU a întrebat:

Bun...Sa trecem direct la treaba pentru cei care joaca SAMP.Nu de curand mi-am instalat modul "Parkour" si cand dau sa intru in samp dau connect dar nu mi se incarca linia aia alba si ma scoate dupa 5 sec... Oare de la modul >acela? Si spuneti-mi va rog ce sa fac sa imi mearga! Ps:Lam reinstalat de 12 ori!
Dau Funda! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Belluuu a răspuns:

Tias sugera sa folosesti Mod Cleo 4 si il instalezi in folderul san andreas unde ai si sampu happy si vei avea si un TXT (text) cum sa-l folosesti cum sa te urci pe pereti sa sari etc. happy Funda*?

1 răspuns:
| SteFanutZZuU explică (pentru Belluuu):

Nu mane! Am instalat mod parkour si de atunci nu mai merge sa:mp straight face nu stiu dc intru pe un server dau connect dar nu mi se incarca linia aia alba straight face si dupa 5 sec ma scoate de tot ce sa fac man ajutamaaa!