| misty87 a întrebat:

Acum 3-4 ani am jucat un joc pe PC cu extrateresti.Stiu doar ca avea foarte multe arme. Iar extraterestri erau mici si verzi, zici ca erau caini. Cresteau foarte repede.
Cine stie cum se numeste jocul? Dau funda! Astept raspuns cat mai repede.

2 răspunsuri:
| Vornicu_Denis_1996 a răspuns:

Cred ca este Ememy Infestation, daca nu este asta, imi mai poti da detalii?

| misty87 explică (pentru Vornicu_Denis_1996):

Era un singur om, si trebuia sa omoare extraterestri mici si verzi. Fugeau foarte repede.Nu stiu ce sa mai spun