| EKARASONY a întrebat:

Buna am 11 ani si vreau sa va intreb ceva
deci eu am o sora de 24 de ani si vrem sa ne jucam un mmo impreuna ne recomandati si noua ceva? FUNDA

8 răspunsuri:
| TeoTheDarkGuy a răspuns:

Metin2, Cs1.6,4Story,Cabal si mai sunt multe dar astea sunt cele mai populate big grin

| TeoTheDarkGuy a răspuns:

Cabal,Metin2,Cs 1.6, 4Story si mai este o lista foarte lunga big grin iti recomand 4Story este calumea

| adutzwtaw98 a răspuns:

Iti recomand sa ma suni p mne..sa te inchizi in camera si raman eu cu sora ta!

| EKARASONY explică (pentru adutzwtaw98):

Esti un mare dus cu pluta happy

| EKARASONY explică (pentru adutzwtaw98):

Tampitule vezi-ti de treaba handicapatule ca iti lipseste o bucata din creier o bucata mare

| adutzwtaw98 a răspuns (pentru EKARASONY):

Mars ma in gatu matii daca-ti ard o palma nu mai stii cum te cheama

| EKARASONY explică (pentru adutzwtaw98):

Iti recomand sa taci pana nu te dau cu capul de toti pereti javra

| adutzwtaw98 a răspuns (pentru EKARASONY):

Iti recomand sa-mi sugi **** de la distanta laughing..si javra e sorta