| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat :
Acum aproape 1 an am jucat Metin2 RO si am ajuns la nivelul 40. Aveam propria mea breasla, prieteni, iteme bune, cal armat, M-uri si chiar G-uri, dar nu stiu ce m-a apucat de m-am lasat...
As dori sa ma reapuc de acest joc, dar pe de o parte mi-e frica sa nu devin dependenta sau obsedata, pe de alta parte mi-e frica sa nu mi se viruseze laptopul ( cand jucam isi dadea singur restart )...
Vreau sa-mi raspundeti la o singura intrebare : voi ce ma sfatuiti sa fac? Sa ma reapuc sa joc Metin2 RO sau sa nu ma reapuc?
Va rog, argumentati! love struck

Răspuns Câştigător
| gabytzul005 a răspuns:

Un anti-virus bun este avast dar are valabilitate 30 zile sau AVG sau avira toate is bune, mai bine decat nimic.

5 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Eu stiam ca de la level 49 poti sa ai propria bresla...

| Kosminutza12 a răspuns (pentru OctaLoL):

Poate pe alte versiuni, cele private... Pe RO de la lvl 40! happy

| gabytzul005 a răspuns:

Buna! Nu lua in considerare ce zic toti acestia doar asculta parerea mea si eu sunt in aceeasi situatie ma joc metin de mult timp am lv 68 si ma joc in preuna cu un prieten dar tot nu stiu sa ma las sau nu, dar daca ma las oare ce sa ma joc? daca ma las cum va fi de acum incolo? si tot asa imi pun intrebari dar acum in prezent eu nu m-am lasat si mai ma joc putin acolo ca nu strica, sper ca ti-am fost de folos. Funda?

| Kosminutza12 a răspuns (pentru gabytzul005):

Deci tu ce ma sfatuiesti? Sa ma apuc din nou sa joc sau sa nu? big grin

| Kosminutza12 a răspuns:

Am o problema : incerc sa downloadez Metin2 RO si nu merge. Nu stiu de ce. Imi puteti da un program antivirus pe care il pot descarca gratuit de pe internet, va rog?