| ςгเรtเภยкค a întrebat:

Buna am o nelamurire legata de cum ajung la metin2 la etajul 2 in turnul cu demoni? va multumesc.

Răspuns Câştigător
| bogdanz04 a răspuns:

Buna,bati acolo monstri aia pana vezi o piatra metin, apoi distrgi piatra(atacand-o) si te va duce automat la etajul 2.

4 răspunsuri:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Ca sa afjungi la etajul 2 trebuie sa intri in turnul demonilor etajul 1 si as bati toti demoni din turn de la etajul 1 ma refer deci in principiu bate toata camera si o sa te duca autmat la etajul 2 si asa faci la fiecare etaj ca sa urci

| bogdanz04 a răspuns (pentru Căƚăʅιɳ):

(pentru HelpTutoriale). Ba nu ca bati acolo de-ti vine rau si tot nu mai mergi la etajul 2 acolo in camera.Cand bati monstri din turn la etajul 1 trebuie sa spargi o piatra metin apoi te duce automat la etajul 2.

| Đäřký a răspuns:

La etajul 1 este o piatra de 50 care trebuie sa o spargi. Dupa ce ai spart-o te va duce automat la etajul 2.

| shhhs a răspuns:

Salut, uite aici un ghid ce te va ajuta cu siguranta: http://orademetin.blogspot.ro/......iti-c.html