| nokia1997 a întrebat:

Buna am si eu o problema sunt un mare fan Metin2 dar in ultima vreame nu mai stiu ce servare de metin sa ma mai joc si as avea nevoie de un servar PVP sau PVM dar nu HArd...!

4 răspunsuri:
| xDexy1 a răspuns:

Incearca hammerul e pvp si nu ea asa greu si unitedu e pvm

| nokia1997 explică (pentru xDexy1):

Hammerul are ff mult lag si multe buguri si le-am jucat pe amindoua asa vrea cava mai vechi si Bun ca am jucat o gramada de servare.big grin

| MaNNNNNe a răspuns:

Apucate de mt2 energy are otel+9 si alt otel +9 de lv 75 are arme de lv 65 care evolueaza toate +9 si are ratele 300% lv max 250 si uite si site big grin :energymetin2.com

| nokia1997 explică (pentru MaNNNNNe):

Mersi se pare ca e super din descriere deci dai add la id : mary_pujtyu