| Mark_Resteu_2000 a întrebat:

As putea transfera banii din steam altundeva...gen G2A sau altele? big grin

6 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Nu! O data ce i-ai bagat in steam, acolo raman.

| AlinWoW a răspuns:

Nu. platforma steam este separata. G2A este doar un partener.

| Mark_Resteu_2000 explică (pentru Nemessys):

Ok...mersii! tongue

| SomkidApple a răspuns:

Da, insa doar daca cumperi un joc GIFT, sau o licenta tip CD-KEY si dupa o vinzi pe g2a. sau cumperi iteme csgo si le vinzi. Vezi tu prin ce metoda sau ce sa vinzi sa nu iesi in minus prea mult.

| Mark_Resteu_2000 explică (pentru SomkidApple):

OOO foarte buna ideeaa de a vinde pe g2a...Mi-ai putea explica si cum se poate face?
Mersii tare mult! big grin big grin big grin

| SomkidApple a răspuns (pentru Mark_Resteu_2000):

Sigur, te inregistrezi/loghezi pe g2a.com iar dupa intrii pe acest link
https://www. g2a.com/marketplace/customer/products/addproduct
de acolo este foarte simplu, vezi sa vinzi la un pret acceptabil, sa fii sigur ca se vinde. Si vezi ce vinzi, sa nu iesi in minus mult de tot. Astept funda :)))