| GabiGabrielle a întrebat:

Cine mai joaca Miss Bimbo de pe aici? Am o intrebare.

Acum au aparut un fel de peruci sau par pe care il poti cumpara de la Nine's sau Strret Shop si nu pot sa le fac sa stea bine.Cand imbrac bimbo imi apar pe sub haine. Cum le pot face sa stea? Am vazut ca la alte bimbo stau cum trebuie.

Răspuns Câştigător
| Daniellla10 a răspuns:

Hei! eu joc miss bimbo si ma numesc Alice302 si am level 31. pai te pot ajuta!
Pasul 1: du-te la beauty salon si fa-te cheala
Pasul 2: cumpara o peruca in caz ca nu ai si apoi puneti-o in cap dar trebuie neaparat sa fi cheala
Pasul 3: sub outftit-uri, new, save si ce mai scrie acolo la dress up bimbo vei vedea si advanced
Pasul 4: da click pe el si iti vor aparea toate hainele cu care esti imbracata in acel moment inclusiv PERUCA
Paul 5: da click pe ea si apoi cauta butonul layer
Paul 6: da click pe layer si iti va aparea un fel de axa cu un punctulet. ei bine mica de el pana la maxim si peruca va sta bine

Sper ca te-am ajutat! Succes si daca mai ai nelamuriri adreseaza-mi-le pe miss bimbo!

1 răspuns:
| GabiGabrielle explică (pentru Daniellla10):

Nu la asta ma refeream. Oricum am intrebat o bimbo si m-a ajutat ea.Eu sunt Elusk si am levelul 37. happy