| Anutza123Love a întrebat:

Buna cum pot sa imi fac un post de radio ca a lui Rebela de la Radio? As dori mult un site un link ceva orice dra va rog ajutati-ma

Fudita!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Derbedeu24 a răspuns:

Iti trebuie multi bani laughing adica nu neaparat multi bani depinde de buget :p trebuie sa iei domeniu.ro (recomand ) este cam 10 eur spatiu hosting asta e 2eur laughing sau 1 eur laughing + hostu de radio cam 7 eur 100 de ascultatori unu bun ma refer nu orice prostie

Pentru toti jucatorii de counter-strike 1.6 connect cs.playcs.ro (un sv nou facut spunetile si prietenilor)

| Anutza123Love explică (pentru Derbedeu24):

OK dar cum pot sa folosesc programul Windows Movie Maker va rog cu poze si cu muzica?