| bebe23dulkic a întrebat:

Buna daca nu va suparati as vrea si eu un cont imvu vip daca se poate va rog sa-mi timiteti pe id de mess piticariamalia@yahoo.com,dar doar daca se poate va rog multtt sa fie dragut si vip.Eu am avut 3 vipuri dar mi le-a furat cineva.Am incredere ca nu o sa ma dezamagiti! pupici bye. a si dau funda

4 răspunsuri:
| Niakit a răspuns:

Doamne.ce distrusi.

| bebe23dulkic explică (pentru Niakit):

Daca nu era ceea ce am intrebat nu trebuia sa raspunzi oricum mersi si am zis doar daca se poate, eu am avut 3 conturi vip dar au fost furate.

| Niakit a răspuns (pentru bebe23dulkic):

Ok.atunci cine crezi că şi-ar da contul (şi vip, şi drăguţ) altcuiva? laughing să fim serioşi thinking

| bebe23dulkic explică (pentru Niakit):

Am zis doar cine vrea si daca se poate.Si sa fim seriosi ca unii si-au dat conturile...Sunt unele persoane care nu mai joaca si poate vor sa ajute pe cineva