| Dau3DMoriHD a întrebat:

Buna:* dati-mi va rog frumos un metin2 pvp clasic(atentie sa fie de durata)Sa fie inplimentata beta, dau funda cu mare placere(in afara de Metin2one)

Răspuns Câştigător
| Maryus_Roby_1999 a răspuns:

Metin2 Voyo e super misto te astept ma cheama JoInt

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Da in afara de metin voi mai stiti ceva? E oare asa de grava boala voastra?

| SyBy92 a răspuns:

METIN2 LRDZ, METIN2 FUN este bun funda?

| Dau3DMoriHD explică (pentru ywar):

1.Nu e boala
2. Daca nu poti raspunde nici nu scrie comentarii
3.Eu joc metin2 doarece imi place, il joc in timpul liber

| ywar a răspuns (pentru Dau3DMoriHD):

Se pare ca nu ai inteles prea mult dar nici nu trebuie! E un joc total idiot de tip mmorpg in care donezi ca boul pentru ceva virtual care dupa ce se inchide serverul dispare. Deci dispar si banii tai investiti. Eu as dedica timpul acela liber instruirii mele, cultivarii frumosului din mine si nu a violentei.
Nu o sa intelegi probabil si o sa ma injuri asa ca nu iti mai scriu. Mi-e tot una!

| Dau3DMoriHD explică (pentru ywar):

Team inteles, dar fi atent de ce caut eu pvp clasic? Deoarece eu nu vreau sa donez, pentru tine e un joc total idiot dar pentru mine nu, fiecare cu gusturile lui.In privinta cu "Probabil ai sa ma injuri"nu o sa fac asta nu sunt de ala