| XBluee12 a întrebat:

Dau Funda+VOT! Please imi spune si mie care se pricep la editare video cum fac intr-un video sa fiu eu care sunt filmat si langa mine tot unu de mine happy Sper ca ati inteles! Adica cum decupez o persoana dintr-un video si il pun pe alt fundal!
Mentionez ca am ceva experienta in editare video si photo!
Dar nu vreau sa decupez frame cu frame persoana in PHOTOSHOP!
please ajutati-ma!
FundaVOT!

Răspuns Câştigător
| Meheツ a răspuns:

Aici ai nevoie de ceva care seamana cu o hartie verde. nu ma pricep la cinematografie nu stiu cum ii spune dar sper sa iti dai seama despre ce vorbesc. chestia aia practic cand filmezi te vede doar pe tine si patiu gol si poti sa te lipsesti dupa in alta filmare. big grin

1 răspuns:
| XBluee12 explică (pentru Meheツ):

Ms, atat stiam si eu, da oricum mersi mult, credeam ca este alta posibilitate...Ms mult, ai FUNDA!