| ValyScumpika a întrebat:

de cateva zile ma joc un metin. Meti2 Polaris2. Ceva gen. Cand intru in el, ma inregistrez. spuna,, Conectarea ruleaza" Apoi imi iese din el. Dupa ce intru iar imi da o eroare,, Urmatorul fisier se va sterge acum", iar dupa ce dau Okay ii apare alta eroare,, Runtime error! program: d/polaris2/polaris2.exe.... R6002
-floating point support not loaded"

Ce sa fac? Vreau raspuns repede.

Răspuns Câştigător
| ΣηJΦY a răspuns:

Incearca sa deschizi metinul cu run as administrator sau sa-l reinstalezi.Ca sa-l deschizi cu run as administrator dai click dreapta pe iconita metinului si ai run as administrator. Poate fi si din cauza windows-ului.Altceva nu stiu! Sper ca te-am ajutat! Bafta la crescut si la iteme bune.

4 răspunsuri:
| ΣηJΦY a răspuns:

Imi dai si mie site la metin?

| ValyScumpika explică (pentru ΣηJΦY):

Nu iti dau site-ul pana nu imi spui cauza. Doar mie mi se intampla asta.

| ΣηJΦY a răspuns (pentru ValyScumpika):

Atunci nu iti spun cauza...

| ValyScumpika explică (pentru ΣηJΦY):

Tu ai venit sa ma ajuti aici sau sa cersesti metine? Vrei Fundita sau nu?