| mynel99 a întrebat:

Buna,deci am GTA 4, si nu am reusit sa imi fac cont pe GAME WINDOS LIVE,sau cv de genu,si am facut cont offline,problema este ca nu stiu unde sunt salvarile de la gta 4, am incercat in documenst-rockstargames-gta4, dar nu imi apare folderul cu savegames,unde poate fi?, e din cauza ca am cont offline?, imi spune cineva unde il gasesc?

Răspuns Câştigător
| Alejandro44 a răspuns:

Daca il ai cumparat pe steam si te-ai jucat offline, nu ti se salveaza nimic din ce ai facut in joc. Problema e ca nu poti nici sa salvezi manual, fiindca nu te lasa. Trebuie sa iti faci cont pe Game Windows Live, altfel nu ai cum sa salvezi progresul facut.

2 răspunsuri:
| mynel99 explică (pentru Alejandro44):

Daca te rog,cat de frumos pot,imi poti face cont pe GAME WINDOWS LIVE, am incercat si nu imi iese, te rg nu imi da site-ul il am si eu, dar tot nu pot, te rog?

| mynel99 explică (pentru Alejandro44):

Am facut asta :http://www.youtube.com/watch?v=gy7lmkRyLUA si tot nu imi apare folderul savegames, desii mie mi se salveaza misiunile, de ex acum sunt la misiunea 15, cum fac sa gasesc folderul cu savegames(am dat la cautare si degeaba).imi poti face rost de un cont GAME WINDOWS LIVE?