| lolandrutzza199 a întrebat:

Deci cand imi descarc un joc de exemplu...Sims 2(sa zicem)in loc de iconita cu un CD imi apare o foaie alba cu un colt indoit...si am incercat sa descarc din mai multe locuri dar tot asa imi apare.Acest lucru mi se intampla doar la anumite jocuri nu la toate. FUNDITA!

4 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Pai cu ce te deranjeaza foita aia apare cand nu are iconita care sa se ataseze.

| lolandrutzza199 explică (pentru MrWanted):

Chestia este ca nici nu ma lasa sa il accesez imi apare fereastra aia ca sa dau sa vad cu ce s-o deschid...

| lolandrutzza199 explică (pentru lolandrutzza199):

Dar am observat ca mi se intampla chestia asta doar la jocurile pe care am mai incercat sa le download-ez.

| MrWanted a răspuns (pentru lolandrutzza199):

Inseamna ca nu-a are crack