| TCosmin a întrebat:

Eu am un Asus de 64 bit cu windows de 64 bit si am instalat driverele cd ASUS :-Intel HD Graphics 3000 si un NVIDIA. Inainte de acest windows, imi mergeau jocurile la rezolutie buna, acum ma limiteaza si poate ca nici nu pot sa le joc pe toate cum era inainte. Ex: vechiul joc Gta san andreas. Orice setare nu pot maximiza rezolutia. PLzz help.

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Bagati XP, nu prea cred ca pc-ul tau duce 64 de biti

2 răspunsuri:
| TCosmin explică (pentru mODIN):

Man, cu windows ul instalat de cineva imi mergeau prostiile astea de jocuri stas, cu 64 bit cu tot.Da acum dupa regretabila reformatare,...
Si acum chiar vreau sa joc fifa manager 2012(il aveam). Cred ca driverele au ceva.

| Conner a răspuns:

Formateaza cu xp si pune driverele din nou