| stefanut83 a întrebat:

Buna Eu sunt un incepator la metin2 si cu recomandarea prietenilor am inceput cu metin2 ro sv taurus... eu ma uit la canalul loqforgaming si el zice ca a inceput contul synx cu ajutorul a 2 miliarde de yang care ia procurat vanzand 2000 de cufere clar de luna. Cum a facut rost de ele? A participat la 2000 de ox-uri? Cum pot face si eu nu 2000 dar macar 100 de cufere clar de luna?

3 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Cufere clar de luna, cat la mobi, cand este event. si pica si la ox!
Tu poti face rost de ele probabil doar la ox.
P.S. Un sfat de la mine!
Renunta la metin2 ro macar... serios o sa pierzi timpul aiurea, vei creste in level poate vei face ceva iteme iar apoi o sa te superi daca iti esueaza otelul sau pose, sau cel putin alti playeri de acelasi level ca tine sau mai mic, te vor bate, pentru ca au iteme mai bunehappy
Este un joc prostesc, incearca mai bine un privat!

| Mk01 a răspuns (pentru StalkerSoul):

Jocul te afectează doar dacă îl laşi tu să te afecteze. Atât timp cât tu joci din plăcere şi eşti capabil să renunţi la joc în orice moment eşti ok, nu pierzi timpul dacă te distrezi.

| stefanut83 explică (pentru Mk01):

Adevarat plus ca acum incepe scoala :" nu am sa mai intru decat 1 data pe aptamana am sa sterg contul laughing)))))))))