| mrman a întrebat:

Buna imi puteti spune si mie niste jocuri pentru un astfel de computer

processor:Intel(R) core(TM)2 Duo CPU T7250 @ 2.00 GHz 2.00 GHz
installed memory(RAM): 2. 00GB
system type: 32-bit Operating system funda mare mare

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Pai,nu stiu ce placa video ai, deci iti zic niste jocuri care eu cred ca ar merge:
Left 4 dead 2, the darkness2, portal 2, nfs world, gta 4(daca ai placa video buna), call of duty modern warfare 3, battlefield 3, syndicate

2 răspunsuri:
| sebi12333 a răspuns:

Pai inceearca si tu zoo tycon 2 african aventure, tom rider 2

| sebi12333 a răspuns (pentru bogdan324):

Placa video nu stiu dar incearca ce spune bogdan324