| dragosbogdan001 a întrebat:

In jocul Drakensang, cum pot sa scot o piatra pretioasa dintr-un obiect? Nu ma intereseaza daca pierd piatra (doar obiectul fara piatra il vreau, sa-l topesc)

4 răspunsuri:
| AlexandraCris a răspuns:

Ai încercat la Bijutier? Ce lv ai?

| dragosbogdan001 explică (pentru AlexandraCris):

Sunt aproape lvl 20. Am incercat... Nu-mi iese. Cel putin la bijutierul din Kingshill nu...

| AlexandraCris a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Eu am jucat acum multă vreme Drakensang. Încearcă la bijutierul din următorul oraş. Dacă nu încearcă la ferari sau la armurier. Depinde de tipul obiectului. Nu mai ştiu exact. O să întreb şi eu prieteni şi te anunţ laughing

| dragosbogdan001 explică (pentru AlexandraCris):

Care este orasul urmator? Nu am reusit sa il gasesc (dar nici nu prea l-am cautat).