| DjCage a întrebat:

Buna joc league of legends si am gasit program in care la default skin pun ce skin doresc, luat de pe net.
Stiti vreun program de vazut skinuri,(neoficiale) facute de oameni nu de Riot.

2 răspunsuri:
| Cisterna a răspuns:

Sunt programe de hack dar acelea pun skinuri pe care numai tu le poti vedea.
Nu e chiar un program (http://leaguecraft.com/......ttp?/skins dar cum am mai zis poti numai tu sa il vezi. Cu programul asta ai posibilitatea de a-ti pune ce skin neoficial vrei.
Funda?

| Cisterna a răspuns (pentru Cisterna):

Http://leaguecraft.com/skins scuze asta e siteul